manu!Manufactorial to marka, która porzucając mit webdesignera-artysty, nawiązuje do racjonalnych, rzemieślniczych tradycji i chce wprowadzać ich ideały do świata IT.

Oferujemy jasno zdefiniowane usługi z branży nowoczesnych technologii, takie jak tworzenie stron internetowych i ich prowadzenie, opracowywanie grafiki, fotografii lub materiałów do druku. Aby lepiej wykonywać nasze zlecenia, zrezygnowaliśmy w kontaktach z Klientem z niezrozumiałych pojęć informatycznej, marketingowej i korporacyjnej „nowomowy”, która utrudnia porozumienie.

Mówimy po polsku, po niemiecku i po angielsku, a w każdym z tych języków – po ludzku. Dlatego nie „forwardujemy mailingów na asapie żeby wzmocnić współczynnik konwersji”, tylko rozmawiamy, tłumaczymy i ustalamy wspólnie z Klientem prawdziwe potrzeby.

W pracy wykorzystujemy proste narzędzia, zastane materiały graficzne i sprawdzone szablony. Budujemy z nich atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne i intuicyjne strony www, materiały promocyjne lub informacyjne. Dzięki temu działamy szybko, tanio i rzetelnie.

PolandGerman